دکتر ارتوپد دست اصفهان

دکتر فرهاد سلطانی فوق تخصص جراحی دست و شانه در اصفهان، درباره دکتر فرهاد سلطانی جراح دست، متخصص جراحی دست اصفهان، بهترین جراح اعصاب محیطی دست، بهترین دکتر ارتوپد دست اصفهان، بهترین فلوشیپ جراحی دست اصفهان، بهترین فوق تخصص جراحی دست در اصفهان، بیمارستان ارتوپدی اصفهان، پدر علم جراحی اعصاب محیطی، هزینه آرتروسکوپی مچ دست
جراح دست و شانه در اصفهان

درباره دکتر فرهاد سلطانی جراح دست، فوق تخصص جراحی دست، شانه و آرنج در اصفهان سال ۸۹ در رشته پزشکی عمومی فارغ التحصیل شد و بلافاصله جهت گذراندن طرح پزشکی عمومی به یکی از شهرستان های استان سیستان و بلوچستان (شهرستان زابل) رفت و مدت دوسال در آنجا به طبابت مشغول بود.

آرتروسکوپی مچ دست

در سال ۹۱ در رشته ارتوپدی در دانشگاه علوم پزشکی اصفهان پذیرفته شد و در دو بیمارستان الزهرا و بیمارستان کاشانی به مدت ۴سال دوران رزیدنتی ارتوپدی را سپری کرد و در سال ۹۵ فارغ التحصیل و دوسال به عنوان طرح تخصص در شهرستان محروم شادگان در استان خوزستان مشغول به کار شد.

بیمارستان ارتوپدی اصفهان

دکتر سلطانی در سال ۹۸ موفق به اخذ مدرک بورد تخصصی در رشته جراحی استخوان و مفاصل گردید. در سال ۹۹ موفق به قبولی در رشته فوق تخصصی دست در دانشگاه ایران و بیمارستان شفا یحیاییان شد. دکتر فرهاد سلطانی طی مدت ۱۸ ماه موفق به اخذ مدرک فوق شد.

فرهاد سلطانی فوق تخصص جراحی دست در بیمارستان های عیسی ابن مریم و بیمارستان شهید صدوقی اصفهان مشغول درمان بیماری های جراحی دست هستند.

فلوشیپ جراحی دست اصفهان

متخصص دست یک پزشک ارتوپدی است که در تشخیص، درمان و پیشگیری از اختلالات دست، مچ دست و ساعد تخصص دارد. پزشکان متخصص دست، درک عمیقی از شبکه های پیچیده عروق خونی، اعصاب، ماهیچه ها، رباط ها، تاندون ها و استخوان ها دارند که دست و انگشتان را تشکیل می دهند.

پدر علم جراحی اعصاب محیطی

جراحی دست به درمان جراحی و غیرجراحی شرایط و مشکلاتی که ممکن است در دست یا اندام فوقانی از جمله آسیب و عفونت رخ دهد، می پردازد. جراحی دست ممکن است توسط فارغ التحصیلان جراحی عمومی، جراحی ارتوپدی و جراحی پلاستیک انجام شود.

فوق تخصص جراحی دست در اصفهان

وقتی مشکلی در دست ایجاد می‌شود، باید به انواع مختلف بافت‌هایی که عملکرد دست را ممکن می‌کنند، توجه شود. جراحان دست به طور خاص برای انجام این مراقبت ها آموزش دیده اند:

  • جراحی دست رشته پزشکی است که به مشکلات دست، مچ دست و ساعد می پردازد.
  • جراحان دست بدون جراحی از این مشکلات مراقبت می کنند و به طور ویژه آموزش دیده اند تا در صورت لزوم عمل کنند.
  • بسیاری از جراحان دست نیز در تشخیص و مراقبت از مشکلات شانه و آرنج متخصص هستند.
  • جراحان دست جراحان ارتوپدی، پلاستیک یا عمومی هستند که آموزش های تکمیلی در زمینه جراحی دست دارند.

بیمارستان ارتوپدی اصفهان، درباره دکتر فرهاد سلطانی جراح دست، متخصص جراحی دست اصفهان، بهترین جراح اعصاب محیطی دست، بهترین دکتر ارتوپد دست اصفهان، بهترین فلوشیپ جراحی دست اصفهان، بهترین فوق تخصص جراحی دست در اصفهان، پدر علم جراحی اعصاب محیطی، هزینه آرتروسکوپی مچ دست